Український політолог, історик Кость Бондаренко в програмі Руслана Бізяєва «Культ личности» розповів, чому Юлія Тимошенко забрала електорат Віктора Ющенка.

«Фактично Тимошенко показала кращий результат саме за рахунок розчарування в Ющенку. Коли ось цей постмайданний електорат розчарувався в Ющенку після підписання Універсалу, коли вони зрозуміли, що Ющенко більше не боєць, вони всі звернулися саме до Тимошенко», – говорить експерт.

Він пояснив, чому не відбувся новий союз Тимошенко і Ющенка.

«Тимошенко розуміла, що Ющенко вже відпрацьований матеріал фактично в цьому відношенні. Ющенко б мінусував в їхньому союзі. Якби вона пішла на союз з Ющенком – удвох вони показали б значно гірший результат, ніж окремо», – стверджує Бондаренко.

За його словами, Захід розчарувався в Ющенку і його людях, і не вимагав нової коаліції.

«Захід не тиснув на нову «помаранчеву» коаліцію. Ба більше, що Захід був абсолютно розчарований у Ющенку в той час і в цих людях, які прийшли до влади разом з Ющенком. Вони розуміли, що вимагати від Ющенка якоїсь нової коаліції в принципі собі дорожче. Захід придивлявся до нової дійсності», – розповів історик.

До слова, Тимошенко нещодавно заявила про свою готовність створити коаліцію зі “Слугами”, незважаючи на те, що зараз лідер “Батьківщини” перебуває в опозиції до чинної влади.

Також Юлія Тимошенко готова стати новим прем’єр-міністром України. Проте, за деяких умов.

Про це голова партії “Батьківщина” заявила на зустрічі зі ЗМІ в Івано-Франківську.

Тимошенко каже, що вона та її команда готові взяти на себе відповідальність за долю країни, але лише за умови, якщо “Президент погодиться на зміну курсу”.

“Все залежить від їхнього рішення – продовжити хаос, безглуздя і щоденне ухвалення рішень проти національних інтересів або повернутися до відродження величі України”, – заявила Тимошенко.

За її словами, багато країн переживали у своїй історії погані часи, в тому числі й часи непрофесійної влади.

“Ми просто можемо пройти точку неповернення, давайте робити сильний національний уряд, приймати сильні рішення і діяти негайно. Основна проблема сьогоднішньої влади – вони думають, що захищені від наслідків своїх дій”, – переконана Тимошенко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.