Сьогодні, 16 жовтня, президент України Володимир Зеленський публічно назвав свої чергові фінальні питання для проведення Всеукраїнського опитування в день проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Наприклад, третэ за рахунком питання стосувалося скорочення депутатського корпусу Верховної Ради до 300 замість нинішніх 450.

Про три останні питання передає прес-служба гаранта в соцмережі.

“Ось три фінальні питання по опитуванню:

Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?

Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?

Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

Чи підтримуєш їх? Тоді приходь 25 жовтня на ділянку і дай нам знати твою думку! “, – заявив президент.

Тг-канали вже встигли прокоментувати нове відео від президента.

“Ну ось Зеленський і підтвердив офіційно відразу три питання, які увійдуть в опитувальник під час виборів 25 жовтня.

Президент також вирішив “покусати” опонентів, заявивши, що всі політики накинулися на його ідею опитування, тому що бояться справжніх думок людей і закликав усіх писати в коментарях на офіційних сторінках, які ще питання потрібно включити в наступний опитувальник.

Взагалі, друга частина відео досить дивна. Стільки пафосних слів сказано президентом, що натякають на важливість цього опитування, але в чому може бути його реальне значення, якщо по факту – це просто соц опитування, яке можна точно також провести по телефону або в будь-який інший день на вулиці? “, – пише тг -канал “Вести”.

Не пройшов повз цієї теми і “Резидент”:

“Вчора ввечері в Офісі Президента була дискусія чи варто міняти питання злиті в ЗМІ і сприйняті неоднозначно в суспільстві. Глава Офісу Президента рекомендував замінити їх на більш гострі, щоб викликати інтерес до опитування, але Кирило Тимошенко наполіг на першій версії звинувативши клієнтелу Єрмака в зливі драфтів опитування. Після короткої перепалки, Президент заявив, що ініціатива належала Кирилу, а значить він курирує трек “.

Тг-канал “Зерада” різко прокоментував озвучені нові питання для опитування та взагалі цю ідею в цілому.

“Кирюша молодець, підготував такі питання, що вбив останнє бажання у прихильників Слуги народу йти на вибори. Хлопці в ОП настільки відірвалися від людей і знаходяться в космосі, що не розуміють простої істини, ці питання не турбують українців від слова ВЗАГАЛІ. Соросята продавили 3 з 5 питань, що показує вплив їх групи на Президента = проведену політику в Україні. Ви серйозно думаєте, що людей хвилює марихуана або скорочення нардепів у Раді ?????? “