Раптом подумав, що був тільки один пул телеканалів, який показував свого господаря так само часто і так само без інформаційних приводів, як телеканал “Прямий” показує Петра Порошенко, пише телеграм-канал «Телекошмар».

І цим пулом був телебордель Медведчука. Ось один до одного. Медведчук щось крякне, десь з’явиться, щось там його дружина вимутіт – і відразу в ротацію телеборделю.

“Прямий” робить те ж саме. Скоро будуть висвітлювати сімейні сніданки Порошенко і робити трансляцію вже просто навіть прогулянок Порошенко. Адже навіщо потрібні інформаційні приводи і будь-яка стриманість освітлення, якщо це як кріпосний театр – ніякої своєї волі?

Або пора вже називати і “Прямий” телеборделем? Ніяк не можу вирішити. Все-таки вони вже працюють тільки на задоволення господаря і його друзів в ефірі. Хм-хм. Але, до речі, зверніть увагу – хтось щось там на фестивалі явно намагався кричати “ганьба”, поки цукерочка-то наша виходила на сцену.

Також телеграм-канал пише:

«Пам’ятаєте, як партія Порошенко вимагала терміново закрити кордон з Росією в зв’язку з погіршенням там ситуації з Ковідом? А ось адвокат Порошенко Ілля Новиков в Москві на початку цього тижня анонсував свій приїзд в Україну в кінці цього тижня.

22 червня був цей ефір, 23 червня з’явилася заява партії, тобто за логікою заяви – Новіков мав або в Москві залишитися, або висидіти в Україні контрольовану самоізоляцію. Звичайно, Новиков прищепився “Супутником”, але у нас же немає даних про ефективність цієї вакцини. Та й вакцинація не гарантує, що інфікування точно не відбудеться.

Чому ось Новикову можна шастати через кордон туди-сюди, а іншим не можна? Знову іншим заборона, а своєму можна? Медведчук у них теж сновигав в Москву, незважаючи на заборону. Чи скасував  Новиков приїзд в Україну в зв’язку з принциповою позицією партії Порошенко, а значить, і свого наймача особисто? Чи піде на самоізоляцію днів на 14? Що думають в партії про це? Так багато питань і так мало відповідей!»