На аеродромі “Бельбек” пролунали сильні вибухи. Російські ТГ-канали заявляють, що над Кримським мостом був нібито збитий український безпілотник, пише радник голови МВС України Антон Геращенко.

Це 300 км від лінії фронту.

Ймовірно, незабаром українські безпілотники, спочатку розвідувальні, потім ударні, з’являться над Курськом, Смоленськом, Воронежем, Орлом, Калугою, потім Москвою, Пітером, Нижнім Новгородом, Самарою, Стартовим, Грозним.

Попереду на росіян чекає тотальна війна і загальна мобілізація.

Якщо не хочете здохнути під ударами зброї НАТО в Україні – вставайте і скидайте ярмо путіна зі своїх плечей.

«У районі аеропорту Бельбек засобами ППО за попередніми даними було збито безпілотний літальний апарат, жодних пошкоджень немає, ніхто не постраждав», – гауляйтер Севастополя Развожаєв.

Сьогодні у Севастополі вперше з 22 червня 1941 року повітряна тривога. Начебто у небі над містом сили ППО засікли український безпілотник.

Досі в РФ забороняли вмикати сигнали повітряної тривоги. Тепер це стане для них буденністю.

Але найголовніше, чи включили повітряну тривогу, а бомбосховища в Севастополі відкрили чи ні?

Якщо ні, то чому?

Цьогорічну війну Україна має намір закінчити поверненням під свій контроль усіх територій, захоплених Росією з 2014 року. Це буде добрим сценарієм і для РФ.

Таку думку в інтерв’ю “Ходорковському LIVE” висловила російська журналіст та письменник Юлія Латиніна.

“Україна збирається повертати собі не тільки Крим, а все до кордону 91-го року. Вважаю, що це дуже добрий спосіб розрубати цей гордієвий вузол”, – заявила Латиніна.

Вона наголосила, що мир із Росією навіть із умовою повернення окупаційної армії РФ на лінію 23 лютого не вирішить проблему агресії. Це призведе до відкладеної війни, яка руйнуватиме і Україну, і Росію.

“Оскільки у Путіна немає жодних способів мобілізації народу, крім війни, він просто нагромадить сили і нападе ще. Україну він у спокої не залишить. Він завжди намагатиметься якщо не з’їсти Україну, то надкусити. А якщо не зможе нею володіти, спробує перетворити на випалену землю, як Маріуполь… На міжнародні санкції йому вже класти. Це буде погано як для України, так і для Росії”, – розповіла журналістка.

Зараз, на її думку, найкращий час для звільнення Криму. Якщо залишити вирішення цієї проблеми майбутній владі Росії, то висока ймовірність появи у країні нового фашистського режиму. Російське суспільство, накачане імперськими ідеями, просто не пробачить своїй владі відданих територій.

“Набагато буде краще для Росії, якщо це питання буде вирішено силою. І якщо Крим залишиться за тим, за ким він закріплений юридично”, – констатувала Латиніна.

Військовий експерт Петро Черник емоційно висловився з приводу того, як Україна повертатиме тимчасово непідконтрольний їй Крим: “З огляду на те, що Ялтинська правова система впала як така, ми знаємо, що відбувається у нас в Україні, починаючи від МАГАТЕ і закінчуючи Червоним Хрестом з ОБСЄ включно Я до чого хилю: всі без винятку міжнародні інституції нефункціональні, і поки не з’явиться нова велика п’ята світова система, а вона може з’явитися тільки у великому військовому протистоянні, а зараз якщо вся світова дипломатія не працює, то якою може бути, окрім військового, шлях повернення Криму?!”

Потім військовий експерт пояснив одному з українських телеканалів, що повернення півострова відбуватиметься не зараз, а через місяці, а, можливо, й роки, коли впаде путінський режим у РФ: “Ми обов’язково повторимо геніальний військовий подвиг, який здійснив полковник УНР Петро Болбачан у 1918 році. У нас, українців, вже є досвід повернення нашого українського півострова військовим шляхом від Московської імперії. На жаль, тоді ми його не втримали, а цього разу ми маємо його утримати неодмінно”.