Захисники одного з прикордонних підрозділів, який захищає рубіж по Сіверському Донцю, ліквідували 2 ворожих диверсантів, які збирались форсувати річку у складі загону.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

“Засідка одного з прикордонних підрозділів, який обороняє рубіж по Сіверському Донцю, виявила групу окупантів. Диверсанти перед форсування водойми зняли та склали до наплічників форму й екіпіровку, вочевидь, для зручнішого подолання перешкоди”.

Саме у цей момент прикордонники вдарили по диверсантах. Двох з них було знищено, ще один дістав поранення. Решта з групи диверсантів втекли.

Нагадаємо, раніше поблизу кордону з Білоруссю прикордонники спільно з Національною поліцією, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

У ящику знайшли понад 1600 набоїв, протитанкові гранати, підствольний гранатомет та протитанкові міни з підривниками. Окрім боєприпасів, у сховку був одяг військовослужбовців ЗС РФ.

Після перевірки зброї та боєприпасів на придатність їх передадуть на потреби ЗСУ.

Також набої та снаряди, приховані російськими окупантами, виявили правоохоронці на Чернігівщині.

Зокрема, в ході відпрацювання заходів з перевірки місцевості, яка тимчасово перебувала під окупацією військ російської федерації, на околиці одного з населених пунктів Михайло-Коцюбинської громади, правоохоронці знайшли сховок із набоями та однострої російських військ. Всього із схрону вилучено 240 набоїв калібру 12,7 мм та 36 снарядів калібру 30 мм.