На півдні Українським Силам оборони вдалося відбити всі атаки противника, хоч їх і було чимало.

Російські окупанти задіюють резерви. Ворог намагався повернути позиції біля Роботиного, але в нього нічого не вийшло.

Ситуація на Південному напрямку — динамічна. Про це сказав в ефірі одного з українських медіа речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

“Якщо ми говоримо про Південний напрямок, Таврійський, Запорізький, всі ці локації пов’язані, оскільки це єдиний театр воєнних дій, то Силам оборони вдалося відбити всі ворожі атаки, їх було чимало. В окупантів іде накопичення резервів, бойової техніки. Сьогодні можна по-різному ставитися до цього накопичення, і особливо до тих зразків озброєнь, які використовують росіяни. Адже те, що знято з резервів, далеко не першої свіжості. Однак це метал, це зброя, яка несе в собі і біль, і кров, і небезпеку для українських бійців. Тому все це треба знищити. Необхідно докласти максимальних зусиль”, — зазначив Братчук.

За його словами, ЗСУ вдалося відтіснити ворога від тих позицій, які були звільнені раніше.

“Ми говоримо про населений пункт Роботине. Ворог намагався повернути ті позиції, які в нього там були, але нічого не вийшло. Крім того, є тактичне просування в цьому районі. Усі ми розуміємо, що ситуація і на цьому напрямку, як і на будь-якій іншій ділянці фронту, динамічна, вона постійно змінюється”, — сказав речник.

Братчук наголосив, що у росіян стратегічної ініціативи немає. До того ж під загрозою опинився і сухопутний коридор росіян до Криму.

“Ворог не отримав жодної стратегічної ініціативи, задіяв максимальну на сьогодні кількість резервів, які планував ввести в бій десь ближче до зими. Отримав хороший урок, отримав відповідь на ось ці “жуковські” спроби заволодіти певними позиціями, коли вперед женеться “гарматне м’ясо”.

Як зазначив речник наші воїни відпрацювали дуже добре і на цьому напрямку позиції тримаються, є просування.

«Але, знову-таки, ситуація дуже динамічна і змінюється”, — резюмував Братчук.