Саме за допомогою анексії незалежної України Путін хоче увійти в історію як “великий государ”, таку думку висловив соціолог, публіцист, автор книги “Система Путіна” Ігор Ейдман.

У стрічці всі сміються над “прямою лінією” Путіна. Мовляв, зовсім старий з глузду з’їхав і в дитинство впав, настільна книга у нього – Колобок, а сам він схожий на Шарикова, який став домоуправом, який збирає скарги мешканців на дірявий дах і бруд в будинку, а сам продовжує нишком ходити в ліфті по великому.

Ніхто не помітив в цьому потоці безглуздостей цінне зізнання.

Путін проговорився про свої справжні плани на найближчі роки. Кілька ключових висловлювань складають логічний ланцюжок, що приводить до однозначного висновку про його наміри.

Отже, він сказав, що видатні досягнення для правителя – “великі територіальні надбання” (Катерина 2) і перетворення країни в “супердержаву” (Олександр 1), що СРСР не треба відновлювати, тому що це призведе до “розмивання державотворчого етнічного ядра” (російського, як зрозуміло з контексту), що росіяни й українці – один народ і що головне досягнення у нього “ще попереду”.

До якого головного “досягнення” Путін прагне зрозуміло з його оцінки правителів минулого – до територіальних надбань і статусу наддержави.

Однак захоплювати неслов’янські республіки колишнього СРСР він начебто не збирається, щоб не розмити “російське ядро” країни. При цьому українців він не росіянами не вважає. З точки зору Путіна, тільки захоплення України дозволило б зробити величезне територіальне придбання і відновити статут “супердержави”, не змінивши при цьому російський етнічний характер Росії.

Білорусь він вже фактично зжер і зараз повільно перетравлює.

Однак Білорусь занадто мала для того, щоб її приєднання відродило “супердержаву”. Саме захоплення України Путін мав на увазі, коли говорив, що головне досягнення у нього ще попереду. Саме це – ідея фікс, яку він не може приховати. Саме за допомогою анексії незалежної України Путін хоче увійти в історію як “великий государ”. Саме це він вважає своєю історичною місією.

Так що українців він у спокої не залишить. Буде з маніакальною завзятістю продовжувати намагатися знищити Україну як країну.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.