Партія «Слуга народу» має намір внести до парламенту законопроект про столицю, який вирішить питання розподілу повноважень мера й голови Київської міськдержадміністрації. Про це повідомляє член політсили Віталій Безгін на своїй сторінці в Facebook.

«Тема, про яку говорять роками, але раніше у влади чомусь не доходили руки. Бо було політично вигідно зберігати поточний стан речей та ігнорувати потреби киян! А Віталій Володимирович Кличко вирішив звернути увагу на цю проблему, тільки коли вона бумерангом повернулась до нього.

В «Слузі народу» проблему розуміють і відкладати не збираються. Це один з пріоритетів у сфері місцевого самоврядування на осінь 2019-го», — заявив Безгін.

Варто зазначити, що самому Віталію Кличку вручено повістку на допит в Госбюро розслідувань

Повістка вручена в одній із справ по земельних махінаціях, які були порушені за заявою адвоката Марини Паринової, партнера колишнього заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова. Йдеться про справу щодо законності використання земель в Києві.

"Газети пишуть, що Кличку на цю п'ятницю вручена повістка на допит у справі про розкрадання київської землі." – заявив Портнов в Facebook.

Допит повинен відбутися в п'ятницю, 26 липня.

У Кличка в свою чергу сказали, що у них "поки немає документального підтвердження цієї інформації".

17 липня ГБР початок розслідування за заявою Паринової про можливі земельні махінації, скоєних мером Києва Віталієм Кличком. Мова про угоду з ТОВ "Роялті Тетрабуд", яка отримала 0,14 га землі на проспекті Перемоги в Києві для будівництва та експлуатації житлового будинку.

Окрім того, мостом Кличка зацікавилось НАБУ.

Антикорупційне бюро підозрює КП "Інженерний центр" в розтраті коштів і зловживанні службовими повноваженнями. 

КП підозрюють в тому, що воно не проводило архітектурний конкурс, незважаючи на вимоги законодавства.

Відзначається, що за заявою юристів проекту, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження.

Якщо НАБУ доведе свою правоту, працівникам КП "Інженерний центр" може загрожувати позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певними видами діяльності на строк до 3-х років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, пішохідний міст від Володимирської гірки до Арки Дружби народів відкрили 25 травня. Через кілька днів на ньому з'явилися перші дефекти. Спочатку тріснуло захисне скло в оглядовій панелі. Після з'явилася тріщина в опорі.