По Харкову ходять чутки про те, що мер міста Геннадій Кернес переніс інсульт і перебуває в недієздатному стані.

Однак сини Кернеса Данило і Родіон Кернеси повідомив Страні, що їх батько йде на поправку.

Обидва сини знаходяться в Берліні і регулярно відвідують батька в “Шаріте”. Родіон був у нього позавчора.

“Батько в хорошому стані. Я був у нього позавчора. Сьогодні теж відвідаю його. Його здоров’ю нічого не загрожує “, – заявив Родіон.

А Данило спростував чутки про інсульт і кому. Він визнав, що батькові дійсно складно розмовляти, але не через інсульт.

“У зв’язку з тим, що у нього була важка форма коронавірусу, йому складно поки говорити. Він відповідає, спілкується з нами, але філософські задушевні розмови ще не веде. Не хвилюйтеся. Людина тільки вичухується. Що ви від нього хочете? Ви ще з ним побалакаєте. Щоб нам розмовляти, потрібно набрати легені і умовно затримати дихання і поступово робити контрольований видих. Йому цю історію робити важко, в зв’язку зі складним перебігом коронавірусу. Лікарі настійно просять його не турбувати і не чіпати балаканиною. Те, що нас пускають в лікарню – це виключно, тому що ми пробили туди доріжку “, – пояснив Данило.

На питання, якщо Кернес в нормальному стані і може говорити, то чому не записати з ним відео, щоб розвіяти всі чутки про його здоров’я, сини сказали, що батько їм поки цього не дозволяє через свій зовнішній вигляд.

“Він зараз схожий на Ейнштейна: зарослий, з жахливою бородою … Якби це був я, то зробив би таке фото. Але він шалено педантично ставиться до власної зовнішності. Він хоче, щоб все було ідеально. Тому я хотів зробити фото, але він відвернувся і протяжно, глибоко так сказав: “Від @ бись”, – сказав Данило.