Папа Римський Франциск після недільної молитви звернувся до українців. Понтифік запевнив, що молиться за нашу країну та за мир на наших землях. За словами Папи Франциска, зброя не є шляхом до миру. 

Папа Франциск переконаний, що мир в Україну, крім молитви, може принести серйозний міжнародний діалог. Світова спільнота, на думку понтифіка, повинна виступити посередником у переговорах, про це повідомляє Vatican News.

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 12 грудня 2021 р., Папа Франциск звернувся із окремими побажаннями до українців. 

Дорогі браття й сестри, бажаю запевнити у своїх молитвах за дорогу Україну, за всі її Церкви, релігійні спільноти та ввесь її народ, аби напруження навколо неї були розв’язані за посередництвом серйозного міжнародного діалогу, а не за допомогою зброї. Мені завдає великого болю остання статистика, яку я прочитав: цього року вироблено більше зброї, ніж минулого. Зброя – це не дорога. Нехай же це Господнє Різдво принесе Україні мир!, – повідомив Папа Римський.

Нагадаймо, ймовірно, що Папа Римський Франциск здійснить офіційний візит в Україну, це може статися вже у 2022 році.Такою інформацією поділився митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. Він дав інтерв’ю польським журналістам, повідомляє 24 канал.