Пропагандистські гармати Петра Порошенка б’ють у хибному напрямку. Про це в відеоінтерв’ю розповів політичний оглядач Леонід Швець.

За його словами, нещодавня заява Ірини Геращенко про те, що представників «Слуги народу» можна зрівняти з зеленими чоловічками, не просто некоректна, а й позбавлена сенсу і показує, що політик не знає, про що говорить.

Як і більшість заяв прихильників екс-президента, вона не має об’єктивного стосунку до реальності.

«Це почалося ще під час передвиборної кампанії, коли вони казали, що Володимир Зеленський – клоун, наркоман і маріонетка. Зараз вже з’ясувалося, що це не так. У Зеленського є якісь вади, їх не може не бути, але били не по них, били невпопад», – говорить Швець.

Команда Порошенка обіцяла, що тільки-но Зеленський прийде до влади і в Україні буде долар по сто гривен, активістів будуть ссилати в Сибір і будуть введені російські війська, нагадує експерт.

Що і тоді було і зараз є повним абсурдом, особливо зараз – коли ми бачимо, що відбулося насправді.

Нагадаємо, народна депутатка від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко звинуватила партію «Слуга народу» в «захопленні» парламенту, порівнявши їх із «зеленими чоловічками», які захоплювали Крим.

У відповідь на запрошення дати пояснення некоректному виступу нардепка пообіцяла написати заяву на своїх колег-«кнопкодавів».

«Що я тут можу сказати. В нас поки що є свобода слова і свобода висловлювання. А на місці регламентного і вождів слуг, я б зайнялася своїми власними «кнопкодавами». Які в перші два дні роботи, після криків-воплів про нові обличчя і нову роботу, «накнопкодавили» більше за весь попередній парламент. Прийдеться завтра написати заяву. Тим більше, що це реальне порушення Конституції та регламенту, а не дитячі образи слуг», – додала Геращенко.

Варто зазначити, що у «Слузі народу» вибачилися за «кнопкодавство», відмовившись від зарплати за вересень. А Геращенко, незважаючи на відверті образи і нападки, попри домовленість вести себе коректно, не відсторонили від засідань Ради.

Як відомо, Розгляд рекомендації Регламентного комітету про позбавлення права співголови фракції «Європейська солідарність» Ірини Геращенко відвідувати 5 пленарних засідань Верховної Ради зараз «не на часі».

Про це журналістам сказав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.