Наступного тижня у Верховній Раді можуть ухвалити постанову про звернення до міжнародної спільноти щодо визнання нелегітимності Державної Думи РФ.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив член комітету, нардеп від «Слуги народу», представник Президента в КСУ Федір Веніславський, передає УНН.

«Наш парламент безумовно наступного тижня відреагує і я переконаний, що ми ухвалимо ще одну постанову якраз звернення до міжнародної спільноти щодо нелегітимності Державної Думи… Думаю, звернемося у вівторок-середу з черговою заявою, де викладемо факти цинічного порушення норм міжнародного права», – заявив Веніславський.

Веніславський наголосив, що у виборах до Думи беруть участь жителі тимчасово окупованих територій України, що суперечить всім міжнародним договорами.

“Це дозволяє парламенту України в черговий раз звернутися до міжнародної спільноти з новими аргументами. Я думаю, що наступного тижня у вівторок-середу ми обов’язково звернемося з черговою заявою, де викладемо факти цинічного порушення норм міжнародного права і зобов’язань”, – додав він.

Як повідомлялося, впродовж 17-19 вересня відбуваються вибори до Держдуми РФ.

Україна висловила протест Росії через проведення виборів у російську Держдуму на території тимчасово окупованих Криму й ОРДЛО. В МЗС України зазначили, що Росія порушує норми міжнародного права, а її дії незаконні.