Сьогодні від в ефірі телеканалу “Україна 24” від представника Президента в Конституційному Суді, члена Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки стало відомо, що Верховна Рада України вже наступного тижня може ухвалити постанову про звернення до міжнародної спільноти щодо нелегітимності російської Державної думи.

“Наш парламент, безумовно, наступного тижня відреагує, і я переконаний, що ми ухвалимо ще одну постанову якраз звернення до міжнародної спільноти щодо нелегітимності Державної думи”, – сказав він.

Федір Веніславський завірив що у виборах до держ. Думи РФ беруть участь жителі тимчасово окупованих територій України, що безумовно суперечить всім міжнародним договорам.

“Це дозволяє парламенту України в черговий раз звернутися до міжнародної спільноти з новими аргументами. Я думаю, що наступного тижня у вівторок-середу ми обов’язково звернемося з черговою заявою, де викладемо факти цинічного порушення норм міжнародного права і зобов’язань”, – заявив він.

Нагадаємо, вибори до Держдуми РФ відбуваються впродовж 17-19 вересня.