Активісти звернулися до нового глави Міністерства внутрішніх справ Дениса Монастирського з вимогою провести неупереджене розслідування вбивства Катерини Гандзюк.

Текст звернення до нового міністра розміщено у фейсбук-спільноті “Хто замовив Катю Гандзюк?”

У тексті зазначається: “Минуло 2 тижні з дня призначення Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ України.
За цей час новообраний міністр жодного разу жодним чином не згадав про справу вбивства Катерини Гандзюк і не відповів на вимоги тих, хто бореться за справедливе покарання всіх причетних до злочину.

Сьогодні виповнюється три роки з дня нападу на Катю. Тому саме час нагадати пану Монастирському про вимоги. Вимоги, які були і до його попередника – Арсена Авакова. Вимоги, які три роки той ігнорував, чим демонстрував покривання правоохоронців, які причетні до злочину”.

Активісти нагадали пану Монастирському про ці вимоги: “Звільнити Артура Мерікова, який, за даними слідства, попередив одного з організаторів злочину, Олексія Левіна, про можливе затримання, давши йому можливість втекти за кордон. Звільнити Сергія Курділова, кума одного з організаторів злочину Сергія Торбіна. За нашими даними, саме Курділов керував процесом пошуку “стрілочника” Новікова, на якого намагалися “повісити” злочин, але який був абсолютно непричетним до нападу і мав алібі. Провести внутрішнє розслідування і, як наслідок, покарати і звільнити херсонських поліцейських за саботаж і покриття причетних до нападу на Катерину. Провести розслідування щодо знищення даних негласних слідчо-розшукових дій херсонськими поліцейськими щодо фігурантів справи Гандзюк. Нагадаємо, що такий факт встановила ТСК у справі Гандзюк, що діяла у ВРУ 8-го скликання. Звільнити Антона Геращенка і Андрія Шевченка, які були рупорами поширення брехні щодо Катерини і її справи”.

“Коли всій Україні стало відомо про те, що поліція причетна до нападу на Катерину та покриває її вбивць, Арсен Аваков просто замовк і вдавав, що ні він, ні його колеги ніколи не мали стосунку до цієї справи. Чи так само відмовчуватиметься Денис Монастирський, чи в нього ж таки більше сили волі, ніж у його попередника?

Нагадуємо також пану Монастирському, що наша ініціатива, зокрема, вимагає проведення адекватної та реальної реформи МВС. Адже така реформа так і не відбулася в Україні.

Українському суспільству потрібна поліція, яка захищатиме народ, а не покриватиме вбивць. Як це зараз відбувається в низці кримінальних проваджень. Зокрема і у справі вбивства нашої подруги”, – резюмували активісти.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.