Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда у телефонній бесіді обмінялися думками щодо викликів у питаннях безпеки у регіоні та спільної протидії їм. Вони мають однакове бачення для їх подолання.

Про це повідомив глава Української держави у Твіттері.

“Провів плідну телефонну розмову з Анджеєм Дудою. Радий, що маємо однакове бачення безпекових викликів для регіону. А також того, що мусимо діяти разом для їхнього подолання. Намітили подальший план контактів для розв’язання двосторонніх та міжнародних питань”, – зазначив Зеленський.

Як повідомив у Твіттері голова Бюро міжнародної політики при президентові Польщі Якуб Кумох, Президенти обох країн домовилися про подальші консультації.

“Польща й Україна підтримують один одного в нинішній кризі”, – підкреслив Кумох.

Міністр канцелярії Президента Польщі також повідомив, що у четвер Дуда зустрінеться у Брюсселі з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

Напередодні президент Анджей Дуда заявив, що Польща не визнаватиме домовленостей виконувача обов’язків канцлера Німеччини Ангели Меркель та самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо врегулювання міграційної кризи, досягнутих без участі країни.

Він наголосив, що Польща – суверенна країна, яка має право самостійно ухвалювати рішення про себе, тож держава має намір реалізувати їх без жодних умов.

Нагадаємо, що 8 листопада Президенти України й Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда провели телефонну розмову, під час якого скоординували позиції щодо протидії проєкту російського газопроводу “Північний потік – 2”.