У Кабміні тимчасово поклали виконання обов'язків голови ДФС на Дениса Гутенка. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 556-р від 17 липня 2019 року.

"Покласти тимчасово з 23 липня 2019 р виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби України на директора департаменту таргетингу і управління митними ризиками Державної фіскальної служби України Гутенка Дениса Вікторовича", – йдеться в документі.

Нагадаємо, що 17 липня уряд звільнив Олександра Власова з посади в.о. голови Державної фіскальної служби, яка ліквідується.

18 грудня 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення про створення Державної податкової та Державної митної служб (ГТС) шляхом реорганізації Державної фіскальної служби за допомогою поділу. 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС та ГТС, а 20 березня оголосило конкурс на зайняття посад керівників ДПС і ГТС.

8 травня 2019 року головою Державної податкової служби було призначено переможця конкурсу Сергія Верланова. У конкурсі на посаду голови Державної митної служби переміг перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Кабінет міністрів України 5 липня 2019 року призначив Неьоедова головою Державної митної служби, з 15 липня він приступив до виконання своїх обов'язків.