Мер Дніпра Борис Філатов запропонував президенту Володимиру Зеленському спосіб розірвати скандальне парі

Чиновник звернувся до глави держави і попросив вжити заходів, які допоможуть йому зберегти владу. Його підступну схему в своєму відеоблозі розкрив журналіст і уже майже офіційно депутат від "Слуги народу" Олександр Дубинський.

22 липня мер міста Дніпро Борис Філатов звернувся до Володимира Зеленського з пропозицією провести муніципальну реформу і місцеві виборів. Чиновник заявив, що ініціативу повинні підтримати керівництво інших міст і територіальні громади.

“Країна потребує повної зміни влади на всіх рівнях. Органи місцевого самоврядування повинні пройти іспит на відповідність, і це можна зробити тільки одним способом: оголосити дострокові місцеві вибори з метою перезавантажити систему”, – заявив Філатов.

Кандидат в депутати Олександр Дубинський звернув увагу на те як мер Дніпра намагається зберегти владу за Володимира Зеленського. Ймовірно, потуги віднімають у нього багато сил і здоров’я:

“Я останнім часом вже заплутався. Філатов, він відноситься до жирних чи до знежирених. Той самий Філатов, який Дніпро очолював. Тому що якось він змарнів, не знаю, після чого. Може, почав голодувати. Може, просто реально офігів після візиту Зеленського, якого, пам’ятайте, недавно називав собакою, принижував публічно, клоуном назива. Лизав тоді "опку" Петьці і обзивав Зеленського. Коли Зеленський приїхав – ходив там, таке враження, що у нього жовтуха в найскладнішій стадії настала в секунду”.

Олександр Дубинський нагадав, що до цього, 12 липня, Володимир Зеленський суворо розніс мера за довге будівництво головного моста в Дніпрі. Президент уклав з Борисом Філатовим парі, за умовами якого останній повинен подати у відставку, якщо за два місяці не відремонтує об’єкт. Після цього чиновник екстрено закрив міст на капітальний ремонт. За словами журналіста, Борис Філатов не зможе виконати зобов’язання до вересня, адже гроші на реконструкцію вже розкрадені. А тому спробував зняти з вину за рахунок виборів.

“Я розглядаю це виключно, як боягузливу спробу тікати від відповідальності. Він же розуміє, що якщо вибори пройдуть зараз, в принципі, ніхто його наздоганяти і довбати за міст не буде. Ну, і виконувати обіцянку не доведеться, йти в відставку теж не доведеться. Тому що вибори на наступний рік заплановані. А дострокові вибори він зіллє (у нього безвихідна ситуація) і піде кудись у бік. Тому що, те, що діється в Дніпрі – це просто зашквар … і міст через Дніпро – це квінтесенція його досягнень. Так що боягузливо вирішив: а давайте мене переоберемо”, – пояснив блогер схему Бориса Філатова.