Ми наближаємося до звільнення усіх окупованих територій сказав Боєць ССО з позивним Спартан.

Завдання у бійців Сил спеціальних операцій – різні. Деталей розголошувати не можна. Воїни постійно вчаться та проходять бойові підготовки. Зараз багато тренувань проходять спільно з іноземними інструкторами.  Саме тому деталей операції розголошувати ніхто не буде, однак Людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях чоловік просить триматись та чекати скорого звільнення.   

“Цим людям я хочу сказати, щоб вони морально не здавалися, ми робимо свою роботу, ми робимо її  добре, ми наближаємося до звільнення усіх окупованих територій, тому саме головне – це їхня моральна витримка і вже зовсім скоро ми відновимо наші кордони і будемо жити в мирі”. 

На думку Спартана, на початку війни саме об’єднання українців вплинуло на подальший розвиток бойових дій. А противник не очікував такої згуртованості наших громадян.  

“Противник зовсім не очікував тих подій, які відбувалися в перші дні війни і насамперед треба подякувати всьому народу України, тому що саме через них, через звичайних громадян, жителів України, які об’єдналися, противник зазнав таких  масивних втрат”, – каже боєць.

Нагадаємо: Український президент Володимир Зеленський під час зустрічі з американськими конгресменами в Києві повідомив, що найближчі 3-6 тижнів стануть вирішальними у звільненні окупованих територій, зокрема йдеться про південні регіони.

Як передає слова українського президента голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт, якщо впродовж зазначеного вище терміну не деокупувати українські території, далі це зробити буде набагато важче.

Про це пише Politico.

Як пише видання, посилаючись на Адама Сміта, українські офіційні особи заявили, що хочуть досягти мирної угоди з росіянами, але спочатку вони повинні відвоювати українські землі, які захопили російські окупанти.

“Наступні три-шість тижнів є вирішальними”, – сказав конгресмен США.

Він зазначив, що цей період є важливим. Як передав слова Зеленського, більш низькі температури та жорстокі умови сповільнять бойові дії та призведуть до жорстокої війни на виснаження, яка в основному вигідна Росії.

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович також вирішив висловитися знову про український контрнаступ у херсонському напрямку. Про це він повідомив у розмові з російським правозахисником та журналістом Марком Фейгіним. За словами Арестовича, українське військово-політичне керівництво дуже відрізняється від російського, адже ЗСУ насамперед береже життя наших військових та мирних жителів, а для них це просто гарматне м’ясо, яке зобов’язане виконувати завдання. А от виживуть вони чи ні – вже їхня проблема.

“Жуківський стиль ведення бойових дій був можливий тільки, коли командування не цінує своїх солдатів і офіцерів, а також має їх величезний ресурс. У рф є тільки перша складова. Це і веде її до краху “, – каже Олексій Арестович.

При цьому, за словами Арестовича, ЗСУ воює зовсім не так. Союзники передали українським військовим важке озброєння, яким вони й виганяють ворога з наших територій. При цьому б’ють вони ювелірно, абсолютно не ризикуючи життям мирних жителів.

“Операція зі звільнення Херсона, можна сказати, вже розпочалася. Скільки б противник не наздогнав сил та коштів на західний берег Дніпра, ЗСУ залишать їх спершу без складів боєприпасів, палива, зв’язку та командування, а потім зачищатиме залишки сил. Вони мають три шляхи: відступати (якщо буде можливість), здаватися в полон або бути знищеними”, – продовжив Олексій Арестович.

При цьому в українців є також позитивний досвід, адже нам все ж таки вдалося вибити з Київської, Чернігівської та Сумської області окупантів. Нині наші захисники навчилися воювати ще краще.