Кремль боїться повстання в армії яка незадоволена командуванням і величезними втратами. Саме через це вони думають що повернути зброю проти Кремля буде ефективніше ніж воювати в Україні. Тому Кремль дуже боїться і намагається позбутись навіть ідеологів русского міра, які можуть повести армію з озброєнням та важкою технікою на Москву, щоб викинути диктатора з Кремля.

Ультраправим колам у Росії перестав подобатися «русскій мір», який раніше спільно будували з путінським режимом. Представники партії «Розсерджені патріоти», створеної колишнім чекістом Ігорем Стрєлковим-Гіркіним, почали висловлювати невдоволення, стверджуючи, що Кремль тепер розглядає їх як своїх ворогів. Ця заява була зроблена в ефірі каналу відомого військового журналіста Максима Калашнікова.

«Ми з тобою належимо до політичного руху нашої країни, який держава російська сприймає як ворогів. Є знакові явища, які ніяк не скасувати — осуд Стрєлкова. Він ворог, його посадили. Ми вороги. Все, що ми говоримо, це промови ворогів. Наші поради — це пропозиції ворогів», — поскаржився ультрапатріот.

Зазначається, що Ігор Стрєлков та його прихильники стали об’єктами несхвалення з боку Кремля, коли почали відкрито критикувати президента РФ за його передбачувану слабкість та нездатність до завоювання України. Проти них були порушені кримінальні справи, а сам Стрєлков був засуджений до трирічного тюремного ув’язнення за образу Путіна, назвавши його «нікчемністю» та «боягузливим бездарем».

Соратник Стрєлкова звинуватив Путіна у знищенні російського народу та загрожує повстанням. Здається, що режим Путіна тріщить по швам і диктатор закінчить дуже погано.