Ми можемо знищити ворожий флот, однак зараз на це впливає декілька чинників. Для цього слід здійснити цілий комплекс заходів. Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю, якщо ми матимемо таку можливість.

Як бачимо, російські кораблі в Чорному морі регулярно запускають крилаті ракети по українській інфраструктурі. Тому Україна не може експортувати зерно з портів, адже торгові судна можуть потрапити під ворожий вогонь.

Як зазначив Генерал Збройних Сил України Сергій Кривонос в ефірі одного з телеканалів, ворог ще має потужну систему протиповітряної оборони. Тому запустити ракети – це не проблема.

Саме так і було з крейсером “Москва”, коли завдяки правильному використанню “Байрактарів” ми знищили системи радіолокаційного виявлення ракет. Після того наш “Нептун” спокійно влучив у борт корабля, тож він швидко затонув.

“Тому це не просто запустити ракету, потрібно здійснити цілий комплекс заходів. Це все буде. Ми обов’язково ще будемо топити їх. Вони ще годуватимуть своїми офіцерами та матросами чорноморських крабів”, – наголосив Кривонос.

До того ж, перш ніж розпочати штурм, українські військові наразі нарощують власні протикорабельні ракети і чекають на отримання зброї більшої дальності від партнерів.