Колишній депутат Верховної Ради Михайло Добкін погрожує бізнесменові Павлу Фуксу після інтерв’ю, де згадувалися події 2014 року.

Павло Фукс розказав журналістам, що Добкін мав на меті створити в Харківській області “ХНР”. Екс-нардеп зазначив, що “залишить ці висловлювання в стороні”, а у відповідь заявив, що бізнесменові загрожують американські санкції. Після цього колишній депутат і зовсім перейшов до погроз.

“Але що б ти не робив, я і з тебе, і з твоїх підопічних опудало зроблю. Причому, не заради вас, а виключно заради любові до природи. А ікла і роги ваші збережу в первозданному вигляді” , – пише Добкін у своєму telegram.

Конфлікт між Фуксом і Добкіним тягнеться давно. У лютому харків’яни дуже гучно посварилися в соцмережах через майбутні вибори на пост мера Харкова – згадали наркотики, свиней і політику.

Ще раніше бізнесмен різко відреагував на пост екс-нардепа з відео, де чути голос покійного міського голови Геннадія Кернеса, який хвалить Михайла Добкіна, як “хорошого управлінця і хорошого менеджера”. Мовляв, останнім часом Кернес абсолютно не був у захваті від діяльності Добкіна.

А ще раніше, в січні, Павло Фукс в інтерв’ю спрогнозував перемогу на майбутніх виборах мера Харкова нинішнього в. о. глави міста Ігоря Терехова, не забувши відзначити, що “Добкін рветься на вибори щосили”.

Варто зазначити, через білборди секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова,на яких він вітає з 8 березня, зрізали верхівки дерев. Про це раніше Михайло Добкін розповів у Telegram.

«Кронувати верхівки дерев заради того, щоби люди могли споглядати обличчя і квіти чиновника…? У працівників міськради й поліції питань і претензій до рекламщиків зовсім не було? Хоча, кого я питаю? Дерев просто шкода», – написав Добкін.

Водночас сам Добкін також розмістив по Харкову білборди із привітаннями до Міжнародного жіночого дня.

«Нескінченно кохаємо вас, любі жінки!», – такі слова містяться на рекламних щитах міста разом зі світлиною Добкіна, який малює цифру вісім у повітрі.

За словами користувачів Facebook, Добкін показує усім дулю. Також блогери зазначають, що в харківського політика «скучное лицо».