Поки прості українці чекають закінчення карантину і повернення до звичайного життя (робота, прогулянки тощо) в українській політиці триває боротьба за владу і вплив.

Цікавими думками з цього приводу поділився телеграм-канал “Резидент”. Подаємо в оригіналі:

Офіс Президента останній місяць стрясає скандал за скандалом. Для більшості українців не зрозуміло з чим пов’язані постійні зашквари в команді Зеленського, ми вирішили відкрити політичну завісу апаратної боротьби всередині Офісу Президента.

Спочатку соросята (прихильники Сороса – американського економіста – ред.) наносять удар по братові Андрія Єрмака і звинувачують його в створенні корупційної схеми з кадровими призначеннями в державі, але скандал не досягає своєї мети, а збити Главу Офісу Президента не виходить.

Паралельно зі скандалом (абсолютно випадково) почав апаратно посилюватися Кирило Тимошенко, який стає секретарем Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 в Україні і основним переговірником з ЄС Порошенка.

Соросята почали просувати Кирила на посаду Глави Офісу Президента як можливу заміну Андрія Єрмака, що не влаштовувало групу Квартал і сірого кардинала Сергія Шефіра, який розглядав (на крайній випадок) можливість заміни Андрія Єрмака на Сергія Трофімова, але ситуацію вдалося утримати.

Після цього послідувала проблема з гуманітарним вантажем, якого не було. Виявилося, що Кирило Тимошенко створив корупційну схему спільно з Епіцентром, а Офіс Президента просто займається логістикою для бізнесу:

«Весь медичний товар, доставлений в Україну літаком Ан-225″ Мрія “, належав комерційній фірмі, Офіс президента забезпечував тільки логістику».

Тільки Кирило на цьому не зупинився і почав втягувати в скандал Зеленського і заявляти дикі речі:

«Президент знав, що це приватний вантаж, а польоти” Мрії “- подія державного масштабу».

Всі його заяви не залишилися без уваги, а прохання показати цифри з гуманітарного вантажу він пообіцяв уточнити. Тепер в терміновому порядку фальсифікується документація по вантажу з Китаю, щоб показати Зеленському, що там були медичні товари для українських лікарень. Тепер Кирило Тимошенко повинен забути про свої амбіції очолити Офіс Президента, а соросята почнуть просувати нову кандидатуру.

Також раніше повідомлялося, що Зеленський вже провів з Тимошенком розмову на рахунок скандалу з вантажем з Китаю. Резидент повідомляє:

Наше джерело в ОП повідомило, що Кирило Тимошенко намагаючись врятувати свою шкуру і схеми з Епіцентром, почав вплутувати в них Президента. Заявляючи, що Зеленський знав про приватний вантаж в Мрії, що це нормальна практика для гуманітарки. Це вивело з себе Зеленського, який вчора метав блискавки і кричав на Тимошенка.