В Україні 21 липня відбулися дострокові вибори до Верховної Ради. За результатами екзит-полів вже можна робити певні висновки про те, хто з одіозних політиків із великою часткою ймовірності не проходить в нове скликання українського парламенту. Згідно з даними екзит-полу, проведеного на замовлення програми ТСН на телеканалі "1+1", в нову Раду не потрапляє найближчий соратник Петра Порошенка, чинний нардеп Ігор Кононенко.

На 94-му виборчому окрузі Кононенко набрав лише 9% голосів, розгромно програвши перегони телеведучому Олександру Дубінському, якого підтримали 40,4% виборців. До речі, до потрапляння в списки партії Порошенка в Раду, Кононенко в 2006-2014 роках був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького. Також повз Раду "пролітає" Богдан Дубневич. У 118-му окрузі він набрав близько 24% голосів, програвши представнику партії "Голос" Галині Васильченко (36%).

Дубневич є фігурантом більше трьох десятків антикорупційних розслідувань, задекларував рекордні 11,5 мільйона доларів лише готівки, а також викладав у соцмережах фото поруч із тушами убитих тварин. Програв вибори в окрузі №64 і скандальний депутат Сергій Пашинський. Політик, з 5 березня по 10 червня 2014 року був в.о керівника Адміністрації президента. Також був народним депутатом України V, VI, VII і VIII скликань. Член партії "Народний фронт".