Через величезну стрілянину у Броварах 29 травня відсторонили Юрія Педоса – очільника поліції Вінницької області, яка супроводжувала озброєних “тітушок” на Київщину. Втім не минуло й трьох днів, як Педосу знайшли нову посаду в поліції.

Відтепер раніше відсторонений полісмен буде радником голови Нацполіції. Про це журналістам розповів сам голова поліції Ігор Клименко,

Під час робочої поїздки у Вінницьку область Клименка зустріли місцеві журналісти. Вони й спитали про подальшу долю відстороненого голови поліції області.

На новій посаді Юрій Педос буде відповідати за ведення інституту дізнання на території західно-центрального округу.

“Щодо решти відсторонених працівників – службове розслідування продовжується. Роль кожного буде оцінено. Ми цю інформацію теж доведемо”,– пообіцяв Ігор Клименко.

Як відомо, Юрія Педоса відсторонили 29 травня – одразу після славнозвісної перестрілки у Броварах, що в Київській області. Як відомо, частина озброєних “тітушок”, які брали у ній участь, з Вінниччини.

Після стрілянини ЗМІ повідомляли, що саме поліція Вінницької області допомагала добиратися на Київщину озброєним молодикам. Їх навіть супроводжували копи.

Серед причин відсторонення Педоса офіційно назвали “грубі недоліки й прорахунки”. Втім радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк підтвердив, що одна з причин – саме наслідок подій у Броварах.

Як відомо, Вінницька область отримала нового керівника поліції. Ним став ексзаступник очільника одеської поліції Іван Іщенко.

Його звинувачують у тому, що він буцімто підтримував сепаратистів в Одесі 2 травня 2014 року. Зокрема Роман Синіцин показав фото, де людина схожа на Іщенка стоїть поряд з озброєним російським колаборантом в Одесі.

Про це написав у фейсбуці громадський діяч, волонтер Роман Балан (Сініцин), який свого часу очолював одну з атестаційних комісій МВС.

“Знайомтесь, Іван Іщенко. В понеділок, за моєю інформацією, його представлятимуть у Вінниці як керівника місцевої поліції (ГУ НП області). Замість звільненого вчора нєкоєго Педоса”, – розповів Сініцин.

“2 травня 2014 року в Одесі Іщенко з Фучеджи (колишній заступник начальника ГУ МВС, втік з України) та іншими мусорами стояли на одному боці з проросійськими та російськими найманцями, які з автоматичної зброї розстрілювали протестувальників. Допомагали та координували сепарів”, – нагадав волонтер.

Сініцин поширив скріншот із відео, на якому Іван Іщенко 2 травня зафіксований поруч із заколотниками, що стріляють з-за спин поліції в бік українських активістів.

“Доказів насправді більше, але цей чорт не у в’язниці і не втік в Придністров’я як Дмитро Фучеджи”, – зазначив Сініцин.

Він нагадав, що після 2014 року Іван Іщенко стрімко піднімався по кар’єрній драбині при голові ГУ Нацполіції Одещини Дмитрові Головіну, був начальником управління превентивної діяльності ГУНП.