Петро Порошенко цієї ночі погано спав. Біля вілли головного «гетьмана» відбулися сутички між мітингувальниками, які прийшли до колишнього президента з питаннями про Медведчука, після брифінгу Баканова та Венедіктової, і приватною армією Порошенка. Про це повідомляє телеграм-канал «Картковий Офіс».

«Яку він створив за вкрадені у країни гроші», – наголошується у телеграм-каналі.

У зіткненнях на стороні армії Порошенка активну участь приймає поліція. Акція біля вілли Порошенко почалася вночі. Співробітники поліції вже двічі відтісняли мітингувальників.

У цей же час журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці у Фейсбук наголосив, що нові підозри Віктору Медведчуку оголосили за дуже серйозними статтями: держзрада та сприяння тероризму. І завдяки цим підозрам нібито правоохоронці вийдуть на Порошенка.

«Підступна влада “капітулянтів” продовжує заганяти Медведчука. Сьогодні СБУ оголосило йому нову підозру вже за дуже серйозними статтями: держзрада та сприяння тероризму. Тепер, за логікою, Медведчук з-під домашнього арешту має переїхати до СІЗО і почати здавати всіх тих, про кого йдеться на аудіозаписах. Здавати йому не звикати, тож впорається», – зазначив Іванов.

Журналіст зауважив, що, на його думку, жодна притомна людина не сумнівалася, що бізнес Медведчука міг безперешкодно функціонувати тільки за підтримки чинного у той час президента Петра Порошенка.

«Я думаю, жодна притомна людина не мала жодних сумнівів, що бізнес Медведчука міг безперешкодно функціонувати тільки за підтримки чинного на той момент президента Порошенка. Заради цього бізнесу відправили у відставку уряд, який йому заважав, зірвали міжнародні контракти з ПАР, зареєстрували «прокладки» бойовиків на підконтрольній території і потім закуповували у них вугілля за космічними цінами. Я вважаю, що це – злочинна змова і що Порошенко має опинитися поруч з Медведчуком як спільник. Спільними мають бути не лише гешефти з голосуваннями, а й відповідальність.

Насправді, в цих фактах немає аж такої новини: вони були відомі ще в 2015 – 2016 р.р. і про це публічно говорили депутати “Самопомочі” “Народного фронту” та інші політики. АТОвці влаштовували блокади, за що їх глушили ментівськими кийками та кримінальними справами.

Цікаво, що зараз частина цих політиків опинилася у таборі Порошенка, а дехто з них навіть увійшов до його політичної сили. І для мене досі залишається загадкою, як вони пояснюють собі співпрацю їхнього лідера з Медведчуком, пробачають йому її, ще й примудряються розповідати про мораль. Так, політика – це мистецтво компромісу, але ж це не компроміс, а банальна зрада України», – підкреслив журналіст.

Нагадаємо, що голова Служби безпеки Іван Баканов повідомив, що правоохоронці перевірять причетність п’ятого президента Петра Порошенка та ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої до справи, через яку куму Путіна Віктору Медведчуку оголошено нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Про це Баканов заявив на спільному із генпрокуроркою Іриною Венедіктовою брифінгу щодо нової підозри нардепу Віктору Медведчуку.

“В частині питання щодо Петра Олексійовича та пані Гонтаревої – складне питання. Дійсно, станом на сьогодні ми не розголошуємо в інтересах слідства інших фігурантів. Разом із тим, з огляду на те, що ми побачили, іншого варіанту, ніж відпрацьовувати версію причетності пана Порошенка та пані Гонтаревої до цього процесу, просто неможливо.

Якщо відповідні докази будуть зібрані, ми вийдемо до вас ще на один брифінг та повідомимо про це суспільству”, – зазначив він.