Відсторонений від посади заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник подав заяву про поновлення. Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

Поворозник повідомив, що досудове розслідування справи, через яку його відсторонили від посади заступника голови КМДА, завершилося та скероване до суду з обвинувальним актом.

Поворозник зазначив, що він не є стороною у цьому кримінальному провадженні.

«Наголошую — ні я, ні будь-хто з інших працівників КМДА, не є сторонами або учасниками кримінального провадження, про яке так резонансно заявляли», — написав він.

На підтвердження власних слів Поворозник опублікував відповідь на запит від керівника слідчого управління СБУ у місті Києві Ігоря Хоменка.

Поворозник також додав, що вже подав заяву про поновлення на посаді міському голові Києва Віталію Кличко.

«Я готовий приступити до виконання службових обов’язків в повному обсязі та подав відповідну заяву міському голові. Вважаю, що повернути мене до виконання обов’язків буде справедливим і законним», — зазначив він.

Нагадаємо, 14 квітня 2020 року у кабінеті Поворозника провели обшуки. Чиновника підозрювали у тому, що він через посередника вимагав хабар у розмірі 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника за вплив на ухвалення рішень, що стосуються погоджень містобудівних умов та обмежень.

Того ж дня співробітники СБУ ніби затримали посередника, який представляв інтереси Поворозника, під час отримання 60 тисяч доларів.

Поворозник став заперечувати те, що його підозрюють у корупції, вказавши, що він є свідком у цій справі.

21 квітня 2020 року очільник КМДА Віталій Кличко відсторонив Поворозника від виконання обов’язків на час розслідування. Відсторонення відбулося на прохання самого Поворозника.