Російські сили активізували свої диверсійно-розвідувальні групи в Сумській області з метою дізнатися про стан оборони в цьому регіоні. Про це заявив речник Державної прикордонної служби України, Андрій Демченко, у ході телемарафону. За словами представника ДПСУ, у Сумській області спостерігається зростання активності ворожих диверсійно-розвідувальних груп, однак така ситуація не спостерігається у Чернігівській області.

Сумщина – це той напрямок, де ворог постійно намагається проводити диверсійну діяльність. Не можна сказати, що щодня російські ДРГ намагаються зайти на нашу територію, але їхня активність досить висока, – розповів Демченко.

Демченко пояснив, що основна мета ворожих диверсійно-розвідувальних груп — знайти місця розташування українських підрозділів та отримати інформацію про оборонні засоби. Це необхідно ворогу для подальших атак з використанням його потужного озброєння.

«Також ДРГ може мати завдання завдавати ураження по наших позиціях власними силами, але цю загрозу хлопці добре розуміють. Застосовуються всі необхідні дії, щоб завчасно виявляти ворожі ДРГ», – підкреслив речник.

Андрій Демченко, говорячи про потенційний наступ ворога на Сумську область, розповів, що станом на сьогодні не можна недооцінювати противника. Адже будь-які дії, які ворог спробує вчинити навіть попри відсутність достатньої кількості свого особового складу та техніки, змушуватимуть Україну відтягувати туди необхідні сили та засоби.