Колишня радниця біглого українського президента Віктора Януковича Ганна Герман назвала "моральними каліками" українських військовослужбовців, які воюють із терористами на Донбасі.

Таку заяву екс-регіоналка зробила в понеділок, 17 вересня, в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У нас не було армії. Але і не було війни. Зараз у нас війна. Вони беруть дітей цих нещасних і відправляють туди на війну. Діти повертаються в страшному стані, якщо хто повертається живий – так вони починають убивати своїх матерів! Ці люди повертаються моральними каліками! Там вони вбивали чужих матерів, а тут убивають своїх!" – заявила Герман.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Її висловлювання прокоментував політолог Олексій Голобуцький в Telegram, написавши, що таким чином Герман "відкрито почала працювати на Кремль", відкинувши "маскування під проукраїнського діяча".

"Але ж ці "моральні каліки" на фронті захищають зокрема і її нікчемне життя. Зате ось у такому вигляді вже всім має бути ясно, як вони собі уявляють "примирення і роззброєння". Це повинна бути просто капітуляція перед Москвою з подальшим судом над усіма захисниками України – адже вони "моральні каліки і вбивці матерів", – обурився політолог.