Лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук підтвердив, що його дружина Оксана Марченко володіє бізнесом у Росії, про що раніше повідомляли журналісти програми "Схеми". Однак керує бізнесом сам Медведчук.

"Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої "улюблені" американці в березні 2014 року ввели відносно мене санкції. З усім цим пов'язані всі особливості бізнесу, який належить родині. Він належить моїй родині, я цим бізнесом керую", – розповів політик.

Медведчук також підтвердив, що опублікована журналістами інформація про підприємства його родини в Україні, анексованому Криму і Росії "в своїй більшості за змістом і за обсягом відповідає дійсності".

"З приводу тих об'єктів, які є в цій публікації, – це правда, я це підтверджую і абсолютно все нормально", – сказав політик, зазначивши, що сплачує всі податки до бюджету держави.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство


Вартоо нагадати, що згідно з розслідування журналістів програми "Схеми", дружина лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука Оксана Марченко виявилася власницею багатьох компаній в Україні, анексованому Криму і Росії. Крім того, пов'язана з нею фірма отримала доступ до одного з трьох найбільших нафтових родовищ у Росії, обійшовши ключових гравців на російському нафтовому ринку.

Російські та українські експерти вважають, що нафта, яку видобуватимуть на цьому родовищі, потім будуть продавати на окупованій частині Донбасу.