Телеканали NEWSONE і "112 Україна" не закриють. Таке переконання висловив журналіст і письменник Дмитро Гордон в ефірі телеканалу NEWSONE.

 "Потрібно бути божевільним і вижившим з розуму, маю на увазі нашу владу, а вона ще не остаточно вижила з розуму, щоб закривати телеканал. Це кричуще було б порушення всіх демократичних норм. Хотіли підвісити на гачок і тримати на гачку до парламентських виборів. Тому будьте лояльні до влади і показуйте те, що вона хоче ", – зазначив Гордон.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Також він додав, що той, хто навіть в думках намагається закрити телеканали – ворог. І ті 229 депутатів, які проголосували зеленою кнопкою за закриття, безумовно, повинні стати персонами нон грата.

"Ті 229 депутатів, які проголосували за закриття телеканалів, повинні стати на цих телеканалах персонами нон грата. Цих осіб не треба показувати. А деякі і особами не назвеш. Взагалі показувати не треба, запрошувати не треба. Вони повинні зникнути з телевізійного мовлення. Вони хотіли закриття, ось для них ці телеканали повинні бути закритими ", – підкреслив Гордон.

Як повідомляв NEWSONE раніше, генеральні продюсери телеканалів NEWSONE і "112 Україна" Василь Голованов і Артем Марчевський в четвер, 11 жовтня, в Брюсселі обговорили в Європарламенті питання свободи слова в Україні.

Керівники каналів приїхали до Брюсселя спілкуватися з європарламентарями і вже ініціювали збір підписів під зверненням до Верховної Ради.

Гордон зазначає, що оркім питання ЗМІ, Україна зіткнулася з дуже серйозними проблемами, і вони можуть привести до розколу держави зсередини.

«Передвиборна гризня, яку можна спостерігати вже в нинішньому році, рано чи пізно призведе до розпаду. Сприятиме цьому також отримання автокефалії Київського патріархату в рамках відділення від Московського патріархату». – зазначає журналіст. За його словами, Петро Порошенко прагне довести Заходу, що він готовий перервати всі зв'язки з Росією, але не усвідомлює наслідків таких дій.

На думку Гордона, вже зовсім скоро українці стануть свідками вистави, якому позаздрить будь-який режисер зі світовим ім'ям. Фінальна сцена з вистави буде або переобрання президента країни, або розпад України. Росія, в свою чергу, може зважитися на провокації, щоб підвищити градус протиріч в Україні.