Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з міністром промисловості та технологій Турецької Республіки Мустафою Варанком, на якій окреслив перспективні сфери розвитку співпраці між країнами. Про це повідомляється на сайті Кабміну.

За його словами, нині дві країни мають колосальний потенціал, зокрема в аерокосмічній, науково-технічній сферах, спільному виробництві продукції, видобуванні корисних копалин, а також в медичній, науковій, культурній сферах.

«У співробітництві ОПК та аерокосмічному секторі з метою ефективної імплементації домовленостей, досягнутих на рівні президентів України і Турецької Республіки, пропоную відновити регулярні засідання спільної українсько-турецької групи з координації стратегічного співробітництва в сфері ОПК», – сказав голова українського уряду.

Міністр промисловості та технологій Турецької Республіки Мустафа Варанк позитивно оцінив перспективи нинішньої зустрічі та висловив налаштованість турецької сторони на результат у співпраці з Україною.

«Ми дуже раді вітати українську делегацію у цьому чудовому місці в Стамбулі, яке було збудоване близько чотирьох сотень років тому та стало свідком багатьох історичних подій. Віримо, що і наша теперішня зустріч стане історичною, оскільки ми зараз, як вже зауважували, маємо дуже сприятливий період у співпраці з Україною. Ми налаштовані на результат та успіх», – сказав Мустафа Варанк.

Нагадаємо, у Туреччині випробували бойовий безпілотник з українським двигуном. Поставки дронів Збройним силам Туреччини плануються вже до кінця року.