У кабінеті директор Державного бюро розслідувань Романа Труби виявили апаратуру для прослуховування. На місці працює слідчо-оперативна група, зокрема вибухотехніки та спеціалісти з кібербезпеки
Про це повідомив Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

“Сьогодні у моєму кабінеті виявлена апаратура для прослуховування, яка була професійно вмонтована у вентиляційну систему. Працювали спеціалісти. Стоїть «прослушка» в одному місці або в декількох – з’ясовуємо, як і те, до кого вона приведе. Мені, наприклад, цікаво, чи пов’язано це з бажанням деяких політиків періодично вриватися до мене в кабінет з обуренням щодо відкриття проваджень, в яких вони фігурують”, – зазначив він.

Він повідомив, що на записах нічого цікавого про нього бути не може, “а ось про стан проваджень, які ми обговорювали зі слідчими – так. У тому числі, резонансних”, – сказав він.

Зараз на місці працює слідчо-оперативна група, зокрема вибухотехніки та спеціалісти з кібербезпеки. “Чекаємо на результати розслідування”, – додав він.

Нагадаємо, в серпні в службовому кабінеті тепер уже колишнього заступника глави Генеральної прокуратури Анжели Стрижевської були виявлені прослуховуючі спецзасоби. У ГПУ звинуватили в цьому детективів Антикорупційного бюро.