Дружина глави держави Олена Зеленська зізнається, що з тих пір, як Володимир Зеленський став президентом, її життя кардинально змінилося.

Тепер вона — перша леді, яка повинна відвідувати різні заходи і звикнутися з публічністю. Але дружина президента розробила для себе кілька правил, які допомагають їй залишатися собою. Ними вона поділилася в інтерв’ю “НМ”.

“Я поставила собі за мету — не змінюватися внутрішньо. Мені хочеться залишитися нормальною людиною, а не стати портретом. Якщо я внутрішньо змінюся, то у мене не буде енергії йти далі. Насправді статусу першої леді та її функціональних обов’язків не існує. Немає політичної панелі для роботи дружини президента. Але я хочу з моєю маленькою командою змінити це правило. Якщо ми зможемо змоделювати приклад для наслідування, то наступним першим леді України буде на що спертися”, — розповідає про свої плани Зеленська.

Перша леді підкреслює, що у неї немає досвіду, але вона його отримає. А через щире бажання людей спілкуватися з нею, вона може отримати відповіді на будь-яке своє питання.

“Майже немає людей, які не хочуть відповідати на мої запитання. І це велика сила. Тобто мені не треба стукати в закриті двері. Двері переді мною відкриваються. І я сподіваюся, що виберу саме ті двері. І що потім з цього вийде щось дійсно гарне і не нудне”, — сподівається Зеленська.

Вона впевнена, що для досягнення успіху потрібно залишити лінощі позаду і знайти людину, яка буде надихати і мотивувати. Для неї таким прикладом став її чоловік Володимир Зеленський.

Олена Зеленська зізнається, що багато речей вона не хотіла робити ніколи, але Володимир завжди показував їй приклад, а потім і спонукав прагнути до кращої версії себе. І за це вона йому вдячна.

“Я завжди знала, що він здатний на більше, ніж я можу собі уявити. Не існує універсального рецепту сімейного щастя. Єдине, нам завжди цікаво удвох. Може, це і є щастя?”, – підсумувала Зеленська.

Раніше під час свого виступу на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES) Олена Зеленська поділилася, якими проектами планує зайнятися найближчим часом.

За її словами, на даний час розробляється стратегія дій та ініціатив за тими напрямами, які вона для себе виділила. 

Зокрема, це здоров’я майбутніх поколінь, включаючи пренатальну сферу, шкільне харчування, фізичне виховання і активність дітей. Крім того, першу леді цікавить підтримка спорту (олімпійського та паралімпійського), а також проекти культурної дипломатії. У своїй роботі Олена Зеленська планує спиратися на експертів, профільні міністерства і організації.