Команда президента Володимира Зеленського потребує розумних і цілеспрямованих українців.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Команди Зеленського” Facebooк.

Повідомляється, що був оголошений конкурс на посади відразу в шести українських областях.

Зокрема, команда Володимира Зеленського оголосила пошук розумних і цілеспрямованих українців, які готові зайняти посади голів районних держадміністрацій в шести регіонах України.

«Шукаємо розумних і цілеспрямованих керівників на посади голів районних державних адміністрацій у Львівській, Луганській, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», — сказано в повідомленні.

Також відомо, що пошук претендентів здійснюється в рамках онлайн-платформи Lift, запуск якої був анонсований Володимиром Зеленським ще в травні. Завдяки цьому проекту сподіваються, що в політику прийдуть нові люди і втілять нові ідеї в управлінні державою.

У Lift сказано, що основне завдання для майбутнього голови РДА – налагодження всіх процесів в підлеглих органах, службах і комісіях. Потенційний претендент на високу посаду повинен мати досвід не менше 5 років на керівних посадах.Команді президента Володимира Зеленського потрібні “професіонали своєї справи, яким не байдуже майбутнє нашої країни, людей, які горять бажанням змінити хід історії і побудувати сильну державу”.

Серед інших головних вимог для потенційних претендентів – вища освіта, вміння ефективно управляти людьми, не боятися телекамер і журналістів, вміти працювати з великим потоком інформації, не боятися труднощів і перешкод, негативно ставитися до корупції і ніколи не були притягнутим до кримінальної відповідальності, мати базові знання законодавства України.

Про зарплату на платформі ні слова не написано. Але варто зазначити, що нинішні голови РДА залежно від стажу, надбавок тощо отримують близько 20 тис. грн на місяць.

Варто зазначити, президент України Володимир Зеленський звільнив 14 глав районних державних адміністрацій.

Про це свідчать розпорядження президента від 19 серпня №262-№275 включно.

Зокрема Зеленський звільнив двох голів РДА у Миколаївській та 12 у Черкаській областях.

Причиною звільнень є закінчення строку повноважень президента України.