Екс-міністр економіки, а нині радник голови Офісу Президента Тимофій Милованов звинуватив екс-міністра інфраструктури Володимира Омеляна у брехні.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, пише видання “Vesti”.

“Володимир Омелян – маніпулятор і брехун. Він створює фейки. А методи нічим не відрізняються від Russia Today. Ось приклад. Він бере моє фото дня, яке ми зробили сьогодні після наради. Коли всі вже розійшлися, але кілька людей залишилися працювати над окремими питаннями і пише “такого не було навіть при Януковичі. Прем’єр-міністр чекає заступника глави Офісу “- написав Милованов.

Раніше Милованов на своїй сторінці в Facebook розмістив фото, на якому він, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, заступник міністра розвитку економіки Світлана Панаіотіді і радник прем’єр-міністра Наталія Бойко сидять за одним столом в кабінеті заступника голови Офісу президента Юлії Свириденко. У публікації він зазначив Володимира Омеляна, зі словами “для маніпуляторів типу Володимира Омеляна – ніхто не чекає заступника голови Офісу, у нас тут своя нарада”.

У відповідь на публікацію Милованова, Омелян розмістив пост, в якому написав, що фото Милованова – приклад того, що “урядом України керує Банкова, а такого не було навіть при Януковичі чи Кучмі”.

“Коли Вам Зеленський буде розповідати, що він хороший, а проблема в Уряді чи парламенті – запам’ятайте це фото! Прем’єр-міністр, глава виконавчої влади, сидить в кабінеті заступника керівника офісу Президента і смиренно чекає, коли вона з’явиться! Соррі, але навіть у часи Кучми і Януковича це було б неприпустимо. Рівень Прем’єр-міністр – це виключно Президент, міністри, керівники правоохоронних відомств, керівництво НБУ. Відповідно до закону, він, як і всі інші держслужбовці зобов’язаний зустрічатися з усіма народними депутатами, але, згідно з усталеною практикою, це керівництво парламенту, або голови комітетів або фракцій. Це, що на цьому фото – це ганьба і повністю ручне управління Урядом України з боку Банкової “.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян вступив в партію «Європейська Солідарність», яку очолює п’ятий президент України Петро Порошенко. Про своє рішення ексміністр повідомив в Facebook ввечері у четвер, 10 грудня, оприлюднивши фото партквитка.

За словами Омеляна, приєднатися до «ЄС» і увійти в її керівних органів йому запропонував особисто Порошенко.

Крім Омеляна, в партію в той же день вступили колишня співробітниця Адміністрації президента Наталія Анненкова, а також народні депутати Ахтем Чийгоз, Вікторія Сюмар, Микола Княжицький та Михайло Бондар. Всі ці депутати входять до парламентської фракції «ЄС», але до недавнього часу не були членами партії.

Володимир Омелян був міністром інфраструктури в Кабміні Володимир Гройсман в 2016-2019 роках, куди був призначений за квотою «Народного фронту». Після відставки Омелян жорстко критикував президента Володимира Зеленського та дії урядів.