Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зізнався, що не розуміє, чому вимагають протестувальники на Майдані Незалежності підприємці, так як фіскалізація ФОПів вже була відстрочена Верховною Радою на рік.

Про це він розповів в ході підсумкової прес-конференції у вівторок, 22 грудня.

Так, Арахамія сказав, що за його даними 81% дорослого населення України виступає за посилення контролю над оподаткуванням підприємницької діяльності.

За словами голови фракції, навіть серед його однопартійців звучить думка про те, що вони і так “відпустили” фіскалізацію на цілий рік вперед.

“Ми не розуміємо, в чому можуть бути ще вимога. Чесно скажу. Половина фракції вважає, що ми занадто компромісне рішення прийняли. Але ми не проти діалогу”, – заявив Арахамія.

Він також додав, що якщо депутати не знайшли помилку в законодавстві, то готові піти на зустріч підприємцям. Проте, Арахамія підкреслив, що ще однією відстрочки фіскалізації бізнесу не буде.

Нагадаємо, в Києві на Майдані Незалежності вже майже тиждень триває акція протесту ФОПів. Учасники мітингу вимагають не забороняти їм працювати під час січневого локдауну і скасувати обов’язкове введення касових апаратів.

Раніше ми розбиралися, які будуть подальші дії підприємців після того, як Рада на своєму останньому засіданні не вирішила питання з ФОПами.