Посольство США відреагувало на маніпулятивну заяву російського пропагандиста Антона Красовського.

Нещадавно чергова маріонетка Кремля відзначився гучною, однак, примітивною заявою у програмі “Антоніми”, що виходить на каналі “Russia today”. Покірний слуга путінського режиму, а також директор RT Росія заявив, що у випадку вступу України в НАТО, наші землі будуть захоплені, а Конституцію спалять на Хрещатику разом із українцями. 

На це відреагувало посольство США у соціальній мережі Твітер. Таку заяву американські дипломати назвали незграбною тактикою холодної війни і запевнили, що ні на кого це не подіє. 

“Антон Красовський, який називав українців “тваринами” та погрожував спалити Конституцію, приєднався до Марії Захарової та інших кремлівських маріонеток у все більш дивовижній риториці проти. Нікого не введе в оману ця незграбна тактика холодної війни.”

Нагадємо, що цинічними заявами вже не вперше кидаються російські “журналісти” на каналі “Russia today”. Цього разу Красовський та його колега-пропагандист Олександа Браун обговорювали ситуацію в казахстані, однак, тему України не зачепити не могли. Відтак “рупор Кремля” пригрозив спалити Конституцію України прямо посеред Хрещатику, оскільки у ній прописаний курс  на членство в НАТО. На його думку, Україна – це “наша російська земля”.

“Ми введемо свої війська до України. Це наша земля. Навіть не мрійте, тварюки. Ми заберемо у вас вашу Конституцію! Ми спалимо її на Хрещатику разом з вами, на ваших же вогнях, як ви любите! На шинах, на покришках. Вони всі побіжать до нас. Українці, welcome home”. 

Після цього Красовський разом із своїм колегою продовжили ефір згідно зі своєю кремлівською повісткою. Відтак пропагандист назва Львів російським містом, оскільки за його версією, місто було засновано “російським” королем Данилом Галицьким, а Україну взавгалі заснував Сталін.