На виборах 2019 року найбільша удача буде супроводжувати гумориста і шоумена Володимира Зеленського, який несподівано може пройти до другого туру, впевнений астролог Влад Росс.

«В астрології існує показник, який відрізняє потенційних політиків – з'єднання в одному знакові Місяця і Сатурна. Люди, у яких є таке поєднання, вважаються потенційними зірками політики. Цікаво, що і Святослав Вакарчук, і Володимир Зеленський мають таке з'єднання. У Вакарчука – в зодіакальному знаку Рака, а у Зеленського – у Леві. Але Лев – більш величний знак, ніж Рак », – зазначив астролог.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За даними Росса, шансів у Зеленського стати президентом більше.

«31 березня 2019 року зірки більше схилятимуться до Зеленського. Крім усього іншого, в його гороскопі Юпітер робить чіткий аспект до Урану. Юпітер символізує владу, а Уран – несподіванку. Тобто в цей день для нього можна очікувати на несподіванки, наприклад, несподіване проходження до другого туру », – додав експерт.

Росс вважає, що Зеленський може стати «темною конячкою» в першому турі, несподіваним фаворитом і опинитися в двійці лідерів. 

«Якщо Зеленський потрапляє до другого туру, там він виграє у всіх, в тому числі і у Порошенка, і у Тимошенко. Там він має всіх. 14 квітня, коли буде проходити другий тур, у Зеленського буде ще більший фарт », – розповів Росс.

Також Астролог назвав умову, за якої у Зеленський може не пройти до другого туру.

«Для Зеленського головне – пройти до другого туру. А зможе він це тільки в тому випадку, якщо у виборах не братиме участі Вакарчук. Якщо вони підуть удвох, то програють обоє. Я б радив Вакарчуку утриматися від виборів. Взагалі, якщо хтось із них бере участь у виборах, другий нехай утримається, тому що вони можуть зашкодити один одному », – резюмував експерт.

Цікаво, що теперішньому главі держави він пророкує програш, навіть якщо Порошенко потрапить до другого туру президентських виборів.

Найскладніший період – у нашого президента. Як би він не старався наростити рейтинг – не вдасться. Навіть якщо потрапить до другого туру, швидше за все, все одно програє", – заявив Влад Росс