Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував можливу відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова
Тема можливої ​​відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова “вже себе вичерпала”. Таку думку висловив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю BBC News Україна.

“Вважаю, що тема відставки міністра Авакова вже себе вичерпала. По реформі поліції. Порівняйте міліцію сім років тому і сьогодні. На мою думку, це дві різні структури, це інша якість людей, які там працюють”, – заявив Шмигаль, додавши, що при цьому серед такої великої кількості людей, яким дається зброя і повноваження, можуть бути і “негідники”.

Шмигаль заявив, що критичне досягнення реформи поліції – це “швидке покарання, не приховування злочинів, невідворотність покарання для злочинців у формі”. За його словами, рівень довіри до правоохоронців сім років тому і зараз – це “дві різні величини”.

“Коли стається біда, ми дзвонимо в поліцію, і в більшості випадків це нормальні люди, українці, які щодня ризикують своїм життям заради нашої безпеки. Минулого тижня, на жаль, загинув молодий хлопець від кулі злочинця”, – резюмував прем’єр.