Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна могла б розглянути можливість обміну нардепа «ОПЗЖ» Віктора Медведчука на утримуваних у Росії українців. Лідер «ОПЗЖ» вже висловив своє обурення.

«Якби Росія підтвердила, що в пана Медведчука є російське громадянство, ну, наприклад, цілком можливо, то ми б із задоволенням після цього підтвердження чи хоча б натяку розглянули можливості обміну пана Медведчука на дійсних героїв і громадян України, які знаходяться не в Україні», – заявив Зеленський в етері телеканалу ICTV.

Президент додав, що Росія прямо не заявляла свої вимоги «залишити Медведчука в спокої».

Медведчук відповів Зеленському у заяві, опублікованій пресслужбою «ОПЗЖ».

«У мене не було і немає іншого громадянства, крім українського. Я – громадянин України і буду ним, попри незаконний, злочинний тиск, який здійснюється сьогодні щодо мене владою. А фабрикацію кримінальних справ розглядаю виключно як незаконне кримінальне переслідування і політичні репресії», – заявив Медведчук.

Медведчук запевняє, що всі порушені проти нього кримінальні справи є «незаконним кримінальним переслідуванням і політичними репресіями». Лідер «ОПЗЖ» додав, що буде «боротися за відновлення справедливості і торжество закону».