Президент України Володимир Зеленський виступить у вівторок, 22 березня, в італійському парламенті у відеоформаті, про це повідомляє  ANSA.

Виступ розпочнеться о 12-й годині за київським часом.

Зазначається, що глава Української держави виступить на спільному засіданні Палати представників і Сенату в будівлі парламенту Італії.

Раніше Володимир Зеленський вже, зокрема, виступив у Конгресі США, парламентах Канади, Великої Британії, Польщі та у німецькому Бундестазі.

Президент України Володимир Зеленський вкотре з обуренням прокоментував терор, який російська федерація здійснює щодо України всіма можливими видами зброї, окрім ядерної. Про це повідомляє Зеленський у себе у Телеграмі.

Мабуть, немає такої неядерної зброї, яку б окупанти ще не застосували проти наших мирних людей. Ось така близькість. Ось така дружба. Ось такий, як говорили в Москві, “розʼєднаний народ, – зазначив Глава Української держави.

Президент України опублікував серію фотографій, на яких зображено поранених дітей, змучених війною людей, які змушені переховуватися в бомбосховищах, а також цивільну інфраструктуру, зруйновану внаслідок російських бомбардувань.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.