ЗСУ продовжують свою героїчну роботу на полі бою, стало відомо про значні втрати окупантів серед офіцерського складу.

Російські загарбники мають складну ситуацію у тимчасово окупованих Кринках у Херсонській області. Саме там ЗСУ формують плацдарм, продовжуючи звільняти територію.

Наразі у Кринках воює 144 мотострілецька бригада збройних сил Росії. Саме це військове формування зазнало шалених втрат внаслідок дій українських військових.

У телеграм-каналі «Досье Шпиона» опублікували список з «двохсотими» окупантами у 144 мотострілецькій бригаді за період з кінця серпня до середини листопада 2023 року. За попередніми даними, усього в цьому військовому формуванні загинули 76 окупантів за зазначений період.

Крім того, список також містить й інформацію про обставини смерті військових російської бригади. У дописі каналу зазначено, що основними причинами загибелі окупантів стали ракетні, артилерійські та мінометні обстріли.

У телеграм-каналі також відзначили все частіше застосування українськими військовими FPV-дронів та дронів зі «скидами». Крім того, нерідкими є випадки суїциду та «загибелі від руки товаришів» серед особового складу 144 бригади.

Обстановка навколо бригади, як і раніше, залишається вкрай важкою. Джерело зазначає, що списки «300-х» приблизно у 8 – 9 разів більші ніж «200-х»,
– мовиться в повідомленні.

Згідно зі списком «двохсотих» 144 омсбр, більшість загиблих становлять солдати, серед втрат помітна присутність офіцерів.