Народний депутат від БПП, представник президента Ірина Луценко назвала колишнього прем'єра Юлію Тимошенко "популісткою", яка претендує у президенти. Про це вона сказала у кулуарах парламенту.

За словами Луценко, Тимошенко "наплодила боргів", коли була прем'єром.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Вона" (Тимошенко) під свої обіцянки взяла 24 мільярда гривень. Після того ще урядом Азарова гроші були добрані. 

Близько 50 мільярдів лягли на плечі українців, всіх поголовно. Частина коштів, які бралися урядом Тимошенко, зразу ж поверталися в Росію в оплаті за газ. Це призвело до того, що кількість грошей, які маємо повернути МВФ, зросла до неймовірних розмірів", – сказала представник президента.

"Це чистий популізм, загравання перед виборцями, коли країна вступає у виборчий процес. Не можуть тарифи бути нульовими. Шановні виборці, держава покриє всі тарифи через субсидії. Тому жодного навантаження на гаманець громадян не буде. Цукерки безкоштовної не буває. Коли в коаліції знаходилося 5 фракцій, і Ляшко, і Тимошенко, і Березюк підписалися під коаліційною угодою, що тарифи будуть економічно обґрунтувані.

Борги наплодила прем'єр-міністр, яка претендує на президентський пост. Президенти не зменшують тарифи. Вони відповідають за зовнішню політику та армію", – заявила Луценко.

Політик додала: "Дешевий газ може бути тільки в російській кривавій клітці. Не може бути по-іншому. Багато обіцяли, 31 жовтня вже було 10 років, як Юлія Володимирівна Тимошенко, будучи у 2008 році прем'єр-міністром, пообіцяла Міжнародному валютному фонду – це записано в її меморандумі того періоду, – що вона вирівняє ціни на газ, дасть субсидії населенню. Це вже ювілей її невиконання зобов'язань і набрання великої суми коштів, яка нині лягає нам на плечі. І вже уряд Гройсмана має віддавати ці кошти. А Тимошенко тепер знову заявляє про дешеві тарифи".

Додамо, на захист Тимошенко стала її однопартійниця Олександра Кужель, яка відкрито звернулася до дружини Генпрокурора.

"Гавкають Моськи, коли слон іде. Ви цілий день гавкаєте на "Батьківщину". Ми розуміємо, вам "Опоблок", всі інші – до душі, вам тільки заважає "Батьківщина". Іро, згадайте, ви прийшли в політику разом з "Батьківщиною". "Батьківщина" одна стояла поруч з вами, Порошенка не було, коли ми визволяли вашого чоловіка. Боженька все бачить,– заявила Кужель.