Російські окупанти, попри майже повну нестачу професійно підготовлених військових, все ж можуть знову спробувати широкомасштабно наступати за допомогою новомобілізованих. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі одного з телеканалів.

Вже рік, як ми тримаємо оборону і знищили понад 120 тис.ворогів, знищили кращу його техніку, бронетехніку, літаки.

“Угруповання вторгнення ворога становило близько 170 тис.повертаючись до цифр Генштабу, понад 120 тис. (на 28.01.2023 ліквідовано 125 510 окупантів – ред) вже знищено. І якщо ми помножимо ще на три, щоб дізнатися кількість поранених, то зрозуміємо, що це і є те угруповання, яке було найпрофесійнішим, найкращим, підготовленим під вторгнення. Її немає”, – пояснив офіцер.

Череватий нагадав, як у день повномасштабного вторгнення РФ в Україну багато пропагандистів кричали − українці протримаються всього лише три дні. Але ЗСУ захисники успішно борються вже майже рік.

За словами офіцера, російські новомобілізовані – не професійні військовослужбовці (навіть якщо встигли пройти мінімальну підготовку). Це – люди, яких просто вирвали з мирного життя.

“Буде важко. Напевно, будуть спроби якихось наступів. Але мені здається, що Збройні Сили України вже показали, на що здатні”, – підсумував Череватий.