Щонайменше чотири літака Су-25, а також літаки Су-27 і пошкоджено Су-30, Су-34 Збройними силами України за останній час. Тепер за час повномасштабної війни ця цифра сягнула більше трьохсот одиниць. Крім цього уражено чимало стратегічно важливих об’єктів Росії. Та тепер РФ пора готуватися до повного розгрому адже США таємно передали Україні американські авіабомби GBU-39, які за даними WP на бортах української авіації успішно знищують 90% ворожих цілей.

Джерела іноземних ЗМІ стверджують, що українська авіація вже використовує малогабаритні керовані авіабомби GBU-39 для атак по російських загарбниках.

В свою чергу Генерал-лейтенант запасу Повітряних Сил США Девід Дептула, вважає, що Сили оборони України можна зміцнити шляхом зняття обмежень на використання зброї, наданої іншими країнами, лише на українській території. Це обмеження створює своєрідну недоторканність для російських військ, що значно полегшує їм ведення агресивної війни проти України. Генерал переконаний, що ці обмеження порушують принципи ведення війни та мають бути скасовані.

Генерал також наголосив на важливості атак на російські аеродроми, центри управління та контролю, комунікаційні об’єкти, паливні склади, електрогенеруючі станції та інші критичні для РФ об’єкти. Часті атаки на ці цілі підвищують ймовірність досягнення Україною своїх військових цілей.

«Так, авіація має потенціал бути вирішальною. Але, ймовірно, найкращий спосіб для України досягти своїх військових цілей — скоординовані дії в усіх сферах: повітряній, космічній, морській, сухопутній, кіберпросторі. Так можна паралізувати здатність росії продовжувати агресію і злочини проти українського народу», — підсумував Дептула.