Від початку повномасштабного вторгнення російська армія з кожним днем все більше і більше наносить ударів по Україні, проте ЗСУ не здаються і тримають оборону до останнього. Кількість бойових зіткнень від початку доби на фронтах російсько-української війни зросла до 83. Російські окупанти докладають максимум зусиль щоб прорвати нашу оборону. Різко, майже в два рази протягом дня, зросла активність ворога на Куп’янському напрямку. Не спадає вона і на Покровському.

Українські війська вживають заходів для утримання позицій та нищать наступальний потенціал ворога.

На Харківському напрямку без особливих змін. Ворог продовжує спроби покращити тактичне положення у районах Вовчанська і Липців. Біля останнього вдарив ще трьома КАБами. Загалом на півночі Харківщини сьогодні російські окупанти скинули уже 22 керовані авіабомби.

На Куп’янському напрямку продовжуються шість бойових зіткнень із 21 з початку дня. Ворожі штурмові дії тривають в районах Новоєгорівки, Петропавлівки, Берестового та Греківки. Окупанти не припиняють авіаударів – ще два відбулося по територіях поблизу Богуславки і Шийківки.

На Лиманському напрямку триває бій в районі Тернів. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку наразі відбулося вже 31 бойове зіткнення. Противник, за підтримки авіації, спрямовує основні зусилля в районах населених пунктів Новоолександрівка, Сокіл та Уманське. Також завдав три авіаудари біля Скучного та Новоселівки Першої.

Продовжує бити керованими авіабомбами та некерованими авіаракетами на Времівському напрямку, біля Старомайорського, Урожайного і Ольгівського. Кількість боєзіткнень не змінилася.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Щодо Харківського напряму, то варто зазначити, що напрямок стабілізувався, Збройні Сили України стримують імпульс російських військ, повідомляє розвідка Великої Британії. ЗСУ зуміли стабілізувати наступ росіян, що спостерігався на цьому напрямку, і наразі протистоять більшості атак.

Російські військові продовжують намагатися просунутися в бік Вовчанська, але українські сили успішно відбивають більшість нападів. Британська розвідка зазначає, що росіяни, ймовірно, контролюють село Бугруватка, розташоване на півночі Харківської області, і намагаються встановити контроль над сусідньою переправою через річку Сіверський Донець. Це створює загрозу для флангу та тилу українських сил, що обороняються у Вовчанську.

Однак, незважаючи на ці зусилля, російська армія стикається з серйозними труднощами. Наприклад, у напрямку села Липці атаки росіян не приносять значного прогресу. Президент Росії Володимир Путін заявив, що окупаційні війська намагаються створити «буферну зону» на півночі Харківської області, проте британська розвідка вважає, що ці спроби не мають успіху.

Північний харківський фронт, за оцінками британських військових, наразі стабілізувався, а російський територіальний контроль залишається фрагментованим і не об’єднаним. Протягом наступного тижня успіх Росії на цій осі, ймовірно, буде обмеженим, оскільки початковий імпульс було стримано українським опором.

Збройні Сили України демонструють високу ефективність у відбитті атак і забезпеченні стабільності на лінії фронту. Вони активно працюють над тим, щоб зупинити просування ворога і запобігти встановленню контролю над важливими стратегічними об’єктами. Українські військові впевнено обороняють свої позиції, незважаючи на постійний тиск з боку противника.