Одним з опитаних відомих українських журналістів поділився інсайдом і  запевнив українців, що є всі шанси завершити війну поточними переговорами. На його думку, переговори будуть обов’язково, оскільки всі війни закінчуються саме таким чином. Однак, для України важливо до цього моменту досягти успіхів на фронті, щоб вести діалог з позиції сили.

Журналіст наголосив, що переговори можуть відбутися вже восени або навіть наприкінці літа. Він пояснив, що багато залежить від зусиль та економічної політики Заходу. За його словами, щоб обрушити державу, необхідно вплинути на її економіку таким чином, щоб у неї не було грошей на війну, а ресурси були спрямовані на забезпечення базових потреб громадян.

За останні місяці вже спостерігаються реальні кроки Заходу, зокрема санкції та введення стелі цін на нафту. Журналіст вважає, що є ще багато факторів у рукаві Заходу, які можуть економічно підірвати Росію, змусивши її відмовитися від війни.

Щодо переговорів, журналіст підкреслив, що будь-яка війна закінчується саме ними. Проте, на даний момент Україна не йде на переговори через невигідну позицію. Водночас, інсайдер впевнений, що з урахуванням поставок західного озброєння та низки сюрпризів для Росії, протягом найближчих 2-3 місяців Україна зможе перейти до переговорів у вигідній позиції. Це змусить Росію бути податливішою в діалозі, вважає він.

 

«Суть у тому, що переговори, про які так багато сказано, все одно відбудуться, і я вважаю, що вони відбудуться в цьому році. Я взагалі підтверджую свою точку зору, що війна цього року закінчиться, оскільки російське кодло, що збентежило і обурило. Всім неабияк набридло, і більше терпіти це хамство ніхто не має наміру (я маю на увазі цивілізований світ), тому я переконаний, що війна закінчиться переговорами», — висловив свою думку журналіст.