Зеленський назвав жалюгідними “пояснення” Шойгу щодо воєнних провалів РФ

Глава Міноборони РФ Сергій Шойгу спробував пояснити невдачі російської армії в Україні тим, що нібито саме так і планувалося. Президент Володимир Зеленський вважає такі виправдання неадекватними. Про це він заявив у вечірньому зверненні.

“З Росії прозвучала чергова абсолютно неадекватна заява про те що вони нібито спеціально пригальмовують наступальні дії»,- заявив президент

«Після трьох місяців пошуку пояснення, чому їм не вдалося зламати Україну за три дні, вони не придумали нічого кращого , ніж стверджувати, буцімто так і планувалося.
Майже 30 тисяч убитих російських солдатів, більше 200 збитих літаків , тисячі втрачених російських танків, бронемашин на їхньої техніки, майже повністю витрачений російський боєзапас ракет.
Все це вони хочуть перекрити брехнею про те, що вони воюють не на повну силу. Жалюгідно”, – додав очільник держави.

Нагадаємо, що 24 травня Шойгу заявив, що Росія буцімто спеціально уповільнює темпи наступу в Україні, щоб “уникнути жертв серед мирного населення та надати можливість людям евакуюватися”.

“Для виходу мешканців з оточених населених пунктів оголошуються режими тиші та створюються гуманітарні коридори”, – заявив Шойгу.

Він також знову збрехав членам ОДКБ, що російські війська нібито не завдають ударів по цивільній інфраструктурі, де можуть бути мирні жителі.

І знову повторив пропагандистську мантру про “високоточну зброю”, якою вражаються нібито лише вогневі позиції та військові об’єкти.

Шойгу також заявив, що Росія продовжить так звану “спецоперацію” в Україні “до повного виконання всіх завдань”, незважаючи на “масштабну допомогу Заходу київському режиму та санкційний тиск на Росію”.

Міністр оборони РФ повторив завчені фрази про те, що “НАТО перетворювало Україну на ворожу до Росії державу, зробивши її інструментом тиску на Москву”, розповів байки про нібито “мережу з понад 30 біолабораторій” США в Україні та про нібито “виникнення реальної загрози створення Україною ядерної зброї”.