Сьогодні ми могли бути свідками немислимого ще недавно видовища, як російський пропагандист Соловйов хвалить і дякує Гордону, Шустеру, Богдану, Комаровському за те, що вони допомагають Росії руйнувати Україну зсередини. Говорить, що завдяки їм військам РФ навіть не потрібно вдиратися в нашу країну.

Власне, додати тут нічого. Думаємо, що ніхто й не сумнівався, що згадані вище персонажі (разом із Соловйовим) у своїх цілях — це ситуативні (а деякі й не тільки) союзники, пише телеграм канал Пристальное внимание.

Варто зазначити, що нещодавно про проросійські зв’язки Гордона розповіли київські колеги телеграм каналу Вертикаль. Вони розписали зв’язки Гордона з МВС та КДБ у 80-х, входження його до кримінальних кіл, бізнес-відносини з бандитом Савлоховим, а також про рекламування та заробіток на шарлатанах, ворожках та цілителях.

Хочемо лише додати, що Дмитро Гордон завдяки зв’язкам в органах радянського режиму чудово лагодив з Кобзоном, що стежить за кримінальним світом від Кремля. Гордон повністю інтегрований у тіньову кримінальну систему, яку Росія використовує для домінування у країнах колишнього СНД. І, крім того, що він є аферистом, Гордон є ще й залежним від російських настроїв.

Щобільше за інформацією телеграм каналу Таємниці Депутата Гордон може стати одним із головних агітаторів за прямі переговори Києва та ЛДНР. Рік тому Гордон виступав проти таких переговорів, поки там є російське командування. Але з огляду на паспортизацію лідерів бойовиків з боку Москви виправдовувати такі переговори пропагандисти зможуть тезою про розмову з представниками Росії.

А зв’язки Ахметова і заточеність його на співпрацю з РФ говорить про те, що гібридна тактика його медіаресурсів продовжиться. Нагадаємо, про те що журналісти розхитують внутрішньополітичну ситуацію згадував ще президент під час свого прес-марафону.

Говорячи про те, що оточення олігарха Ріната Ахметова втягує його у війну проти України і президента, Зеленський сказав, що розхитування ситуації всередині країни відбуваються у тому числі й завдяки журналістам.

Завдяки вам це теж відбувається – ось це розхитування постійне ситуації всередині нашої країни, – сказав президент.Завдяки засобам масової інформації. Тому що інформація доноситься до наших людей завдяки ЗМІ.

Про продажність журналіста говорить його останнє інтерв’ю з Богданом. Депутат Єлизавета Богуцька влучно прокоментувала це “дійство”. “Подивилася. Начебто в нужнику побувала.

З усього інтерв’ю найціннішою виявилася реклама “Гордон-шопа”, де відвідувачі можуть купити подушку з фото Гордона, шарфик з фото Гордона, сумку для картоплі з фото Гордона, майку з фото Гордона… Також там можна купити “Гордона в шоколаді й скоро у продажу з’являться “золоті яйця Гордона”. Сьогодні можна обмежитися “гумовим Гордоном” на повний зріст, щоб з ним спати, якщо самотньо… А незабаром, можливо, з’являться і презервативи з фото Гордона. Товар необхідний і для багатьох партнерів “великого бізнесу” вчасний.