Українські військові продовжують свій контрнаступ в Херсонській області. ЗСУ повідомляють про взяття під контроль Киселівки, що за 15 км від Херсона. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відео, яке оприлюднили бійці.

Як пояснив раніше РБК-Україна військовий експерт Владислав Селезньов, Киселівка є важливим населеним пунктом для ЗСУ.

“Киселівка – це село на трасі М14, яке з’єднує Миколаїв та Херсон. Тобто, це тактичний рівень, українські сили оборони просуваються вздовж цієї траси до Херсона в ході запланованих дій, а чим ближче ми до Херсону, тим ближче його звільнення”, – пояснює Селезньов.

До того ж у цьому населеному пункті росіяни зосереджували чимало сил. Також від Киселівки до Чорнобаївки (а саме “славнозвісного” аеродрому, який знаходиться неподалік) відстань вже становить менш як 10 км. Активіст Сергій Стерненко також написав про звільнення Борозенського. Проте офіційної інформації від Генштабу ЗСУ станом на зараз не надходило. Перед цим ЗМІ напали про звільнення Брускинського. 

ЗСУ продовжують свій контрнаступ в Херсонській області, поки росіяни заявляють про так званий відступ на правий берег Дніпра. Так, за даними головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, лише за добу українські бійці взяли під контроль 12 населених пунктів в Херсонській області.